Бульдозер (для прочищення каналізаційних труб) 200г

Артикул: CN54943
Есть в наличии: 40 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    120,20 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
     Ефективно видаляє застояні побутові відходи (вапняний наліт, рослинний і тваринний жир, волосся, риб'ячу луску і.т.д а так само усуває неприємні запахи). Підходить до ВСІХ ВИДІВ ТРУБ (пластикові, металеві). Ефективно видаляє застояні побутові відходи (вапняний наліт, рослинний і тваринний жир, волосся, риб'ячу луску і.т.д а так само усуває неприємні запахи).

Підходить до ВСІХ ВИДІВ ТРУБ (пластикові, металеві).

    Склад: гідроксид натрію, гідроксид калію, хлорид натрію, активатор. Не містить барвників і ароматизаторів.

ПРИЗНАЧЕННЯ
      Засіб «Бульдозер» призначене для очищення каналізаційних труб (будь-яких видів), сифонів, стоків і дозволяє швидко позбутися від застояних побутових відходів.

ОПИС
      Універсальний засіб для прочищення каналізаційних труб, сифонів і стоків -Бульдозер. Ефективно видаляє застояні побутові відходи (вапняний наліт, рослинний і тваринний жир, волосся, риб'ячу луску і.т.д а так само усуває неприємні запахи) Підходить до ВСІХ ВИДІВ ТРУБ (пластикові, металеві).

Спосіб застосування:

     У каналізацію попередньо прогріту гарячою водою висипати вміст пакету (50 грам) в зливний отвір, потім влити склянку теплої води. Через 20-30 хвилин промити великою кількістю води.
При сильному засміченні рекомендується застосовувати вантуз. Завдяки тиску створеному вантузом препарат потрапляє глибше до місця засмічення і діє ефективніше.
Перед використанням розчину, скоротіть до мінімуму застосування хімічних, миючих засобів за 24 години до і після внесення. Краще застосовувати на ніч.

Строк зберігання: 5 років.


Найчастіші запитання:

Избранное (1)