Силушка (біопрепарат для ставків) 20г

Артикул: CN54970
Есть в наличии: 117 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    45,30 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Склад: кількість життєздатних мікроорганізмів не менше 1,0х10*9/р. 7 видів мікроорганізмів, спеціально відібраних шляхом глибинного культивування.

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Знижує ризик "цвітіння води", замулювання, покращує прозорість води, позитивно впливає на водних мешканців (риби, ракоподібні, молюски).

ОПИС.

У ставках, декоративних ставках, басейнах та фонтанах, завдяки швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин (ці речовини є їжею для розвитку та зростання мікроводоростей), у комплексі з достатньою аерацією сприяє самоочищенню водойм, а саме: зменшує накопичення донних утворень та ризик розмноження патогенних мікроорганізмів; запобігає неконтрольованому росту рослин та водоростей, а також утворенню сторонніх запахів. При розведенні риб у штучних водоймах дозволяє підтримувати здорове водне середовище за високої щільності заселення.

Норма витрат.
Перше використання 1 г на кожний м2 поверхні водойми з глибиною до 3 м. При сильному забрудненні водойми необхідно зробити повторне внесення стартової дози (1 г на 1м2 через 2 тижні). Далі слідуйте поточному (профілактичного дозування). Поточне/профілактичне дозування 0,5 г на кожного м2 поверхні 2 рази на місяць. Біопрепарат вимагає довгострокового застосування протягом року, поки середньодобова температура в повітрі не становитиме +5°+7°С. 100 грам застосовується на площу водойми до 100 м2; 200 г до 200 м2; 500 г до 500 м2.

Спосіб застосування.
Найбільш ефективна дія препарату відбувається при температурах 20-45°С, але при цьому діапазон роботи біопрепарату становить від 3°С - 50°С. Закриті водоймища (декоративні ставки, ставки, басейни). Змішати з водою з водойми 1:1 - 1:1,5 до утворення вологої маси з грудками.

Країна виробництва: Україна, Харків.


Найчастіші запитання:

Избранное (1)