Брокер 100мл (гербіцид)

Артикул: CN63686
Немає в наявності
  • Вес: 0 кг.
  • Ціна:
    126,22 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Брокер, 100 мл - універсальний системний неселективний гербіцид суцільної дії для повного знищення будь-яких бур'янів: однорічних та багаторічних, злакових та дводольних на полях, призначених під посіви сільськогосподарських культур або після збирання врожаю, на парах та землях несільськогосподарського призначення.

Як стійкий із гербіцидів, може застосовуватися у несприятливих погодних умовах навесні, перед посівом або до сходів культури.

При правильному використанні є одним із найбезпечніших гербіцидів у світі для людини та навколишнього середовища.

Діюча речовина: гліфосату ізопропіламінна сіль, 480 г/л
Форма препарату: РК (розчинний концентрат)
Класифікація ВООЗ: ІІІ клас небезпеки

Механізм дії. Діюча речовина препарату протягом 4-6 годин після внесення поглинається листям і пагонами, рівномірно розподіляється по всій рослині, рухаючись до точок росту і коріння, блокує процеси поділу клітин, порушуючи синтез ароматичних кислот і білків. Відбувається припинення зростання бур'янів, відмирання їхньої надземної частини та кореневища. Перші ознаки в'янення помітні на 3-5 день, а повна загибель бур'янів настає на 14-21 день після обробки (за сприятливих погодних умов).

Спосіб та норми застосування:

Брокер, ЖК застосовується у вигляді робочих розчинів, шляхом обприскування за допомогою звичайного ранцевого та штангового обприскувачів.

Весняні обробки проводяться за 2 тижні до посіву с/г культур або за 7-10 днів до появи сходів.

Обов'язковою умовою для хорошого результату є застосування гербіциду по вегетуючих та розвинених бур'янах з достатньою для поглинання препарату кількістю листя: однорічних – у фазі 4-6 справжніх листків, багаторічних – при висоті 15-20 см, але до початку цвітіння.

Обробку проводити вранці або ввечері, при швидкості вітру не більше 5 м/с та температурі від 12°С до +25°С, не менше ніж за 5 годин до або після дощу.

Обприскувати бур'яни поступово.

Не допускати попадання розчину на культурні рослини!

Робочий розчин готувати безпосередньо перед застосуванням.

Бак обприскувача заповнити водою на 1/10 об'єму, поступово додати препарат при постійному перемішуванні, потім долити воду до повного об'єму та розмішати.

Кількість обробок за сезон – одноразово.

Вихід людей на оброблені препаратом ділянки для проведення ручних/механічних робіт на 7/3 добу

Норми застосування препарату та робочого розчину на різних видах бур'янів:

Бур'яни

НОРМИ ВИТРАТИ ПРЕПАРАТУ НА 5Л ВОДИ/ 100 М2
Найчастіші запитання:

Обране (1)